GÖLYAKA İLÇESİNDE GÖREV YAPAN MÜLKİ İDARE AMİRLERİ

(KAYMAKAM)

 

https://www.e-icisleri.gov.tr/GenelKullanimSayfalari/FotografGoster.aspx?KisiKey=APDifrNb8FFxro6x9DyXQw==

 

 

1-İSMAİL GÜNDÜZ

KAYMAKAM

(26/07/1988 – 27/08/1990)
 

 

 

2-EFKAN ALA

KAYMAKAM V.

(24/09/1990-20/12/1990)

 

3-HAYRETTİN ÇİFTÇİ

KAYMAKAM V.

(26/07/1991-26/09/1991)
 

 

4-AKGÜN ÇORAV

KAYMAKAM V.

(19/11/1991-03/07/1992

 

 

5-ŞEFİK AYTEKİN

KAYMAKAM

(31/09/1992 – 03/09/1994)

 https://www.e-icisleri.gov.tr/GenelKullanimSayfalari/FotografGoster.aspx?KisiKey=vtXt7raPyEDB47BCijr7vg==

6-SEBAHATTİN ÖZTÜRK

KAYMAKAM

(10/09/1994 – 08/10/1996)

 

 

 

7-İLHAMİ AKTAŞ

KAYMAKAM V.

(18/10/1996-06/12/1996)

 

8-İHSAN YİĞİT

KAYMAKAM V.

(06/12/1996-05/02/1997)

 

9- HAMZA ERKAL

KAYMAKAM V.

(16/07/1997-08/09/1997)
 

 

 

10-RECAİ AKYEL

KAYMAKAM

(09/09/1997 – 03/01/2001)
 

 

 

11- CİHAN DEMİRHAN

KAYMAKAM V.

(11/06/2001-17/09/2001)

 

12- LATİF MEMİŞ

KAYMAKAM

(19/10/2001 – 03/10/2003) 
 

 

13-  HALİL İBRAHİM ACIR

KAYMAKAM V.

(27/10/2003-18/07/2004)

14-SUAT DERVİŞOĞLU

KAYMAKAM

(18/07/2004 – 17/10/2007)

 

 

15- TAYFUR ELBASAN

KAYMAKAM

(17/10/2007-15/08/2008)       

 

 

 

 

16-ÖMER FARUK İLHAN

KAYMAKAM V.

(25/08/2008-05/01/2009)

 

17-TUNCAY TOPSAKALOĞLU

KAYMAKAM V.

(02/03/2009-02/04/2009)

 

18-MEHMET ALİ ÖZKAN

KAYMAKAM

(13/08/2009-19/09/2014)     

 


 

19.MURAT ŞENER

KAYMAKAM

(25/09/2014- 23/12/2016)