17 AĞUSTOS 1999 DEPREMİ ANMA PROGRAMI YAPILDI
       Gölyaka Belediyesi nin hazırladığı programa, Düzce Vali Yardımcısı Hasan Ruhi YAYLACI, Düzce Milletvekili Ayşe KEŞİR, İlçe Kaymakamımız Adem KELEŞ, Belediye Başkanı Bekir AKBULUT,  İGM üyeleri, Siyasi parti temsilcileri, Muhtarlar, Oda ve dernek Başkanları ile çok sayıda vatandaşımızın katıldı.
      Program İlçe Müftülüğünde görevli imam Hatiplerin kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı, ilahiler okundu. Daha sonra Düzce Milletvekili Ayşe KEŞİR, Belediye Başkanı Bekir AKBULUT ve İlçe Kaymakamımız Adem KELEŞ, depremle ilgili yapılması ve uyulması gereken kurallar hakkında bilgiler verdiler.
   Gölyaka Kaymakamı Adem KELEŞ,  “ bugün milletçe kara gecelerden birini yaşadığımız, derin bir şekilde sarsıldığımız ve acı kayıplar verdiğimiz 17 Ağustos Depreminin 18. Yılı. O karanlık gecede resmi kayıtlara göre 17.480 canımızı kaybettik. Ölen ve yaralananların sayısı kesin olarak bilinmemekle yaşanan bu afetin milyonlarca insanımızın yüreğinde derin yaralar açtığı bir gerçektir. “ Dedi.
    Yapılan konuşmalarda genel olarak deprem bilinci ve yapılaşma ile ilgili açıklamaları vatandaşlar dikkatle dinledi. Program sonunda ikramda bulunuldu. 17.08.2017