SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
    31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli idareler Genel Seçimleri nedeniyle “Seçim Güvenliği” toplantısı; ilçemiz Gölyaka Kaymakamı Sayın Adem KELEŞ’in başkanlığında, Mahalle ve Köy Muhtarları, Belediye Başkan Vekili, Jandarma Komutanı, Emniyet Amiri, ilçe Müftüsü, Özel İdare Müdürü ve Milli Eğitim Müdürünün katılımıyla yapıldı.
 
    İlçemiz Gölyaka Kaymakamı Sayın Adem KELEŞ tarafından açılış konuşması yapılarak konu bilgilendirmesi yapıldı, ayrıca siyasi parti temsilcileriyle de toplantı yapılacağı belirtildi.
 
    İlçe genelinde herhangi bir sorun yaşanmadığını, sandık alanlarında vatandaşların demokratik olarak oylarını kullanmaları için herhangi bir eksikliğin olup olmadığının tespitinin yapıldığı, bir sorunla karşılaşılmadığı, fiziki eksikliğin bulunmadığı, okullarda, köy konaklarında ve cami müştemilatlarında kurulan sandık yerlerinde elektrik gibi fiziksel açıdan gerekli tedbirlerin alınmasını, Kaymakamlığa bildirilmesini, Köy Muhtarlarının seçim için gelip gidenlerden haberdar olmalarını, herhangi bir olumsuzlukta Jandarmaya haber verilmesini istedi.
 
     İlçe Emniyet Amiri tarafından seçim öncesi, seçim günü ve sonrasında alınacak tedbirler ve yasaklar hakkında bilgi verildi. 07.02.2019