ÖĞRENCİLERİMİZ ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPTI
       Etkinlikte öğrenciler ve öğretmenler Çevre Temizliği yaparak farkındalık oluşturdular.
    Atatürk Orta Okulu öğrencilerimiz ve Gölyaka Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin ortak düzenlediği “ Temiz Gelecek Temiz Gölyaka” adlı Proje kapsamında düzenlenen etkinlik, yapıldı.
    Cumhuriyet Caddesi üzerinde polis kortejinde yapılan etkinlikte okul bahçesi, yol, kaldırım ve parklar da temizlik yapılarak "Temiz bir dünya için yerlere çöp atma" , "Ülkenin geleceği ellerimizde" , "Temiz gelecek Temiz Gölyaka için" "Seviyorsan Yaşamayı Temiz Tut Doğayı" gibi pankart ve sloganlar ile farkındalık oluşturmak için yürüyüş yaptılar.
    Gölyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergin Taştepe  yaptığı açıklama da, "Amaç çocuklarımızın temiz çevre, doğanın korunması, doğal kaynakların etkili, verimli kullanılması hususunda bilinçlendirilmesi ve toplumda farkındalık oluşturulmasıdır" dedi.
    Yapılan etkinliğe Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar DEMİRCAN ÇAKAR,  Gölyaka Belediye Başkanı Bekir AKBULUT, Gölyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergin TAŞTEPE, Gölyaka MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi  Nejla ÖZMEN, Resmi Kurum Müdürleri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.
    Etkinlik sonunda Gölyaka Kaymakamlığınca simit ve ayran ikramı yapıldı. 11.03.2019