İLÇEMİZ GÖLYAKADA MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI
    Gölyaka ilçemizde Muhtarlar Derneği'nin düzenlediği etkinlikte 19 Ekim Muhtarlar Günü törenle kutlandı.
Tören, Atatürk Anıtı önünde saygı duruşunda bulunduktan sonra İstiklal Marşı okunması ile başladı. Gölyaka Muhtarlar Derneği Başkanı Musa YİRMİBEŞ, törende yaptığı konuşmada günün anlam ve öneminden bahsetti.
   Törenin ardından hükumet konağı parkında ikramda bulunuldu, burada muhtarlar derneği başkanı Musa YİRMİBEŞ köy ve mahalle muhtarlarına seslenerek, düğün ve sünnet merasimlerinde özellikle de konvoylarda silah atılmaması ile ilgili yönergeyi hatırlatarak, bu gibi durumlarda muhtar arkadaşlarımızın cemiyet sahiplerini önceden uyararak olası kazaların önlenmesi için tedbirli ve duyarlı olmalarını istedi.
    Törene, Gölyaka Kaymakamı Adem KELEŞ, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir AKBULUT, Gölyaka Muhtarlar Derneği Başkanı Musa YİRMİBEŞ, İlçe Jandarma Komutanı Nadir ÇAVUŞOĞLU, İlçe Emniyet Amiri Özgür CENGİZ, İGM üyeleri Necmi KAP ve Mümtaz GENÇ, Köy ve Mahalle Muhtarları ile Daire ve Kurum Müdürleri katıldı.
    Etkinlik sonunda muhtarlar derneği tarafından İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı, Kurum ve Daire Müdürleri ile tüm Muhtarlara çalışmalarından dolayı plaket takdim edildi. 19.10.2018