EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Düzce Üniversitesi ve Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesi organizasyonuyla Gölyaka Hacıyakup Ortaokulu’na Bilgisayar ve fen laboratuvarı ile kütüphane kazandırıldı.

 

1907 Okul 1907 Pota Projesi kapsamında Düzce Üniversitesi ve Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesi’nin işbirliği ile organize edilen Gölyaka Hacıyakup köyü ilk ve ortaokuluna laboratuvar ve kütüphane açılışı yapıldı.

Efsanelerin İsimleri Verilecek

Organizasyonla Gölyaka Hacıyakup İlk ve Ortaokulu’na kulüp efsanelerinden Serkan Acar adına fen laboratuvarı, Selçuk Yula adına kütüphane ve Ercan Aktuna adına bilgisayar laboratuvarı öğrencilerin hizmetine sunulacak

 

Açılış programına, Vali Yardımcısı V. Gölyaka Kaymakamı Adem KELEŞ, Fenerbahçe Spor Kulübü efsane futbolcuları, Cemil TURAN, Müjdat YETKİNER, Zafer TÜZÜN, sinema sanatçısı Zeynep DEĞİRMENCİOĞLU, Jandarma Alay Komutanı Mustafa ÇETİNKAYA, İl Emniyet Müdürü Hüseyin DENİZ, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris ŞAHİN, İl Turizm Müdürü Özcan BUDAK, Düzce ve Gölyaka da bulunan resmi kurum müdürleri, okul müdür ve öğretmenleri ile vatandaşlar katıldı.

Törende konuşan Kaymakam Adem Keleş ve DÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, öğrencilere teşekkür ederek, eğitime katkının önemine değindi.15.02.2018